Stačí pár prípravkov a je z vás neodolateľný frajer. Osobne vyskúšané

0
670
Shot of a happy young man using his cellphone while relaxing on the couch at home

Jar je tu. Vo vzduchu vonia kvety a tiež niektorí ľudia. Iní sa ako vždy rozhodli, že do svojej kozmetickej starostlivosti „hodia vidly” a budú ďalej smrdieť. Tak som zvolil trochu odlišný prístup a „hodil do toho sekeru” – otestoval som na sebe štyri ošetrujúce kúsky. Od Axa.

Skoro by sa dalo povedať, že som to vzal od hlavy po päty. Testovanie som odštartoval v sprche. V spoločnosti sprchového gélu Axe Gold. Veľa peny, príjemná a ľahko oplachovateľná konzistencia. Oceňujem hlavne taký ten pocit sviežosti. Znie to ako klišé, ale poznáte ten rozdiel medzi „byť čistý” a „byť sviežo čistý”? A vôňa? Celkom vydarená kombinácia korenia a ovocia.
Potom prišiel čas na Axe Gold antiperspirant. Vybral som si variant „anti marks”, pretože ak niečo ráno neznášam, tak tú chvíľu, kedy na seba natiahnete čierny tričko av tom okamihu na ňom máte biely pruhy od antiperspirantu. Som snáď zebra? V tomto prípade nie som. Tričko zostalo čistý. Výrobca tiež udáva, že zabráni koláčom v podpazuší na 48 hodín. To som neskúšal. Počas dvoch dní sa väčšinou aspoň raz umyjem. Ale celý deň som bol v pohode. A vôňa sa pekne zladila so sprcháčom.

A tiež so sprejom Axe Gold. Voňal som vážne dobre. Ako som to spoznal? Hneď tri kolegyne mi to v ten deň povedali. A to je vážne rekord. S vôňami je to samozrejme individuálne. Niekomu vyhovuje voňať po korení, niekomu po citrusoch. Niekomu zase po tabaku. A niekto napríklad rád vonia ako jeho dievča. Ja rád voniam ako chlap. Podčiarknite si to slovo „voniam”. Pretože hlášku „správny chlap musí smrdieť“ už v tomto storočí nikto nemôže myslieť vážne. Takže v tom mi Axe vyhovuje – jeho ľahká, mladistvá a energická vôňa. Nabudúce ešte vyskúšam rad Axe Urban. Keď som sa v drogérii rozhodoval, padla mi aj do oka. Teda našťastie skôr do nosa.

Portrait of a handsome man in a jacket sitting by a window

Skoro by som zabudol na vlasy. Trochu som zaexperimentoval s účesom pomocou Axe stylingu na vlasy. A vážne dobrý. Vlasy držali celý deň tam, kam som ich ráno nasmeroval. A večer som z nich gél ľahko vymyl.
Celkovo som si tým jednodňovým testovaním overil, že fakt stačí málo (peňazí aj času) a môžete vyzerať k svetu. A vážne na tom záleží. Možno nie vašej babičke, ale dievčatám určite áno.

Předchozí článekKde si to už bez pivného setu nevieme predstaviť?
Další článekNovinka v estetickej stomatológii: bielenie zubov Super Whitening