Novinka v estetickej stomatológii: bielenie zubov Super Whitening

0
706
Experienced Middle Aged Family Doctor Showing Analysis Results on Tablet Computer to Male Patient During Consultation in a Health Clinic. Physician Sitting Behind a Desk in Hospital Office.

Túžite po žiarivom úsmeve filmových hviezd, ale bohužiaľ sa veľmi smiať nemôžete, pretože máte zažltnuté zuby? Alebo belostný chrup si vyžaduje vaše profesie? Doprajte si novinku v estetickej stomatológii – ordinačné bielenie zubov Super Whitening s trvalým efektom.

Brandeis Clinic, najmodernejšie vybavená súkromná klinika estetickej stomatológie v ČR, má Super Whitening v ponuke od jesene 2017, okrem bielenia zubnej skloviny pomocou peny s hydroxyapatitom alebo ordinačného aj domáceho bielenia zubov Opalescence.
V každom prípade vyhľadajte odborníka, pretože podľa platnej európskej smernice je bielenie zubov vždy liečebný úkon a smie ho vykonávať iba dentálny hygienista alebo zubný lekár.
Bielenie zubov Super Whitening zahŕňa 2 fázy
Špecialista Brandeis Clinic vám podľa odtlačkov zubov zhotoví presne padnúce nosiče, ktoré si nasadzujete spolu so špeciálnym gélom po dobu 14 dní.
Špecialista Brandeis Clinic vám v ordinácii zuby s použitím 6% peroxidu ďalej „dobieli“.
Metóda Super Whitening vybieli aj zuby silných fajčiarov a pritom je šetrná, takže sa jej nemusia obávať ani ľudia s citlivými zubami. Ďalšia výhoda spočíva v absencii následnej „bielej diéty“. To znamená, že sa nemusíte vyhýbať káve, červenému vínu ani cigaretám.
Vyzrajte na prírodu a oslňujte svoje okolie bielym chrupom
Miernemu zafarbeniu zubnej skloviny sa mnohokrát nedá vyhnúť ani pri najlepšej starostlivosti o chrup, najmä ak fajčíte, pravidelne pijete kolové nápoje, kávu alebo čaj. Priaznivé účinky má zelenina a ovocie, napríklad mrkva, zeler, jablká a hrušky, rozhodne však nimi nevybielite zuby až o 9 odtieňov, čo dokážu špecialisti s rozsiahlou klinickou praxou. Preto neváhajte a doprajte si profesionálne ošetrenie. Vyzrajte na prírodu a oslňujte svoje okolie bielym chrupom, ktorý ešte viac vynikne v lete v kontraste s opálenou pokožkou.

Hope to see you again!

Nech sa v Brandeis Clinic rozhodnete pre akúkoľvek metódu bielenia zubov či iný zákrok estetickej stomatológie, vždy máte zaistené len najmodernejšie a najbezpečnejšie techniky, ktoré podliehajú prísnej certifikácii American Dental Association. O sprostredkovanie konzultácie s odborníkom Brandeis Clinic môžete požiadať na webových stránkach kliniky alebo na telefónnom čísle +420 226 291 650.

Předchozí článekStačí pár prípravkov a je z vás neodolateľný frajer. Osobne vyskúšané
Další článek5 tipov, s čím kombinovať TENISKY (a nasledovať svetové módne trendy)