Kabelka, batoh aj taška vás musia dokonale reprezentovať

0
25

Je jedno, či sa jedná o mužov alebo ženy, mladých alebo seniorov. Všetci by sme mali používať doplnky, ktoré sú čisté, v poriadku, v štýle oblečenia, ktoré máme práve na sebe. K takým patrí bezpochyby aj batožina, či už je reč o kabelkách malých či veľkých, batohoch, pánskych taškách alebo iných. Ktoré by vám nemali v skrini chýbať, aby ste boli vždy upravení, trendy, a za svoju batožinu ste sa nemuseli hanbiť?

Stavte na kožené kabelky a tašky

V každom ročnom období môžeme siahnuť po koženej kabelke, batohu alebo taške. Pozor ale na ich farbu. Napr. čierna kabelka môže počas jari a leta zostať v skrini, pričom vystriedať ju môže model v pestrých farbách alebo jemnejších pastelových tónoch. Obe varianty sú na jar a v lete správne. To platí najmä pre ženy.

Páni ale nemusia zaostávať. Pánske tašky sú tiež rozmanité. K letu výborne pristanú pánske tašky v hnedých tónoch, napr. vo farbe koňaku. Tá je príjemne teplá a výborne sa kombinuje s oblečením v letných tónoch, nech už ide o modrú, zelenú, béžovú, bielu či iné farby. Príkladom je krásna a kvalitná malá kožená taška Poyem. Letná je aj kožená crossbody s chlopňou s rovnakým názvom. Záleží na tom, ktorý štýl vám viac vyhovuje.

Slamené kabelky aj ich verné imitácie

Práve teraz si bez obáv vezmite do zamestnania aj na výlet kabelku zo slamy alebo jej imitácie. Budete sa cítiť krásne letne. Páčiť by sa vám mohla kabelka cez rameno Carmelo, ktorá je väčšia a navodí vám pocit pohody, dovolenky. K dostaniu je hneď v troch farebných variantoch. Spokojní budete aj v prípade, že hľadáte v tomto duchu menší typ kabelky. V ponuke obchodu kabelka.sk je aj v prevedení malej crossbody kabelky a crossbody kabelky strednej veľkosti.

Pokiaľ to zhrnieme, u mužov je dobré mať aspoň dve farebné varianty pánskych tašiek a aspoň dva ich štýly – elegantný a ležérny. U žien je paleta kabeliek obrovská, výborne sa kombinujú čierne a hnedé či tmavo šedé typy, na leto sú ale vhodnejšie kabelky vo veselých aj prírodných farbách a z ľahších materiálov, napr. ľanové, slamové, kabelky z pevných tráv a podobne. Vždy treba voliť štýlovo tak, aby bola kabelka vhodná na príležitosť, na ktorú sa daný deň chystáme.

Vyberte si na kabelky.sk. Ponuka je obrovská, nechýbajú v nej kabelky pre ženy, mužov, sezónne modely aj kožené elegantné kabelky či kabelky do spoločnosti.

Předchozí článekUsporiadajte tú najlepšiu fanúšikovskú párty!
Další článekOmega-3 mastné kyseliny z rybieho oleja a ich synergický efekt s prebiotikami a probiotikami