Kde si to už bez pivného setu nevieme predstaviť?

0
638
Fresh beer filling the glass directly from the tap. With extra foam spilling over glass.

Posaďte sa a vychutnajte si dobré jedlo a pitie
Pivný set býva označovaný aj ako záhradné posedenie. Názov už napovedá, kde všade nájde svoje uplatnenie.
Festivaly. Pivné sety neodmysliteľne patria na festivaly. A že ich po Čechách každý rok je. Na aké akcie môžete vyraziť počas jesene? Na pražskej náplavke sa to v posledných rokoch iba hemží akciami a jeseň rozhodne nebude žiadnou výnimkou. Môžete sa tešiť napríklad na farmárske trhy a potraviny vypestované lokálnymi predajcami. Organizujú sa pravidelne každú sobotu na Rašínovom nábreží. Tak si príďte posedieť a ochutnať miestne špeciality.
Vonkajšia reštaurácia. Nielen Pražania milujú posedenie na letných záhradkách. Tretinku dobre vychladeného piva alebo malinovky si snáď nemôžete vychutnať štýlovejšie ako pri pivnom sete. Kde si v Prahe doprajete posedenie vonku? Skúste náplavku a vychutnajte si pobyt pri vode. Veľa záhradiek nájdete aj na Letnej alebo v pražských Vinohradoch.
Svadobné oslavy. Akcia, ktorá sa bez pivného setu skrátka nezaobíde. Väčšina snúbencov si pre svoj „deň D“ vyberá vonkajšie priestory. Najčastejšie záhrady, na ktorých prebieha raut. Výnimkou nie sú ani svadobné veselice v blízkosti rybníka alebo pokojne na obľúbenej lúke.
Záhradná párty. Či už k sebe pozývate na návštevu pár priateľov alebo ste sa rozhodli usporiadať obrovskú akciu, pivný set vám príde vhod. Postavte ho jednoducho na záhradu alebo terasu. Zaobstaráte ho na stránkach Hawaj.cz už od 59,99 €.

Group of four friends toasting with beer on a music festival

Stánky s občerstvením. Idete sa pozrieť na slovenské hrady a zámky alebo vyrážate na túru na bicykli? Zrejme sa po ceste budete chcieť občerstviť pri malom stánku. A tiež si tak trochu oddýchnuť. Pivný set patrí neodmysliteľne ku každému stánku s občerstvením. K stolu z masívneho dreva sa vás zmestí až desať.

Předchozí článekAko sa zariadiť s novým bývaním
Další článekStačí pár prípravkov a je z vás neodolateľný frajer. Osobne vyskúšané