TAG Heuer Connected Modular prvý smartwatch so značkou Swiss made

0
587
Watches

Uvedenie na trh hodiniek Connected je prestížna udalosť, ktorá si zaslúžila veľa pozornosti už len vďaka tomu, že je geekovej aj všetci ostatní milovníci moderných technológií s nadšením očakávali vyše dvoch rokov. Luxusný smartwatch s Android Wear bežiaci na procesore Intel v luxusnom titánovom puzdre od TAG Heuer bol prvýkrát v Českej republike k videniu a vyskúšaniu na veľké tenisové party v obrých priestoroch hodinárstva Koscom.

Nadchádzajúce Fed Cupové stretnutie Česko vs. Švajčiarsko a zahájenie predaja dlho očakávaných smartwatch TAG Heuer Connected – dve udalosti a dve témy eventu, ktorý v stredu prebehol v pražskej predajni hodiniek Koscom. Hlavným hosťom bola Lucie Šafářová, špičková tenistka a Friend of the Brand/priateľka značky TAG Heuer. V priebehu večera zohrala virtuálne tenisové stretnutie proti švajčiarskemu súperovi Stephanovi Pichavantovi – regionálnemu šéfovi spoločnosti TAG Heuer pre strednú Európu.

TAG Heuer ako luxusná švajčiarska hodinárska značka, sa o svojich hostí postaral naozaj luxusne. Okrem vynikajúceho rautu ponúkol ochutnávku ovocných destilátov Fassbind a to rovno jej najväčšie klenoty z radu „L’heritage de bois“ – dedičstvo dreva. Lucie a Martin majú okrem športu ešte jednu spoločnú vášeň, a to sú sociálne siete. Lucia má na Instagrame 172 tis. followerov a Martin cez 14 tis. (aktívne sú aj na Facebooku a Twitteri). O svoje účty sa obaja starajú úplne sami, bez pomoci PR agentúr a manažérov, a so svojimi fanúšikmi tiež radi komunikujú v diskusiách. Presne pre nich boli stvorené hodinky Connected.

Luxury Watches at showcase

Smrtwatch Connected Modular
Je „náramkový computer“, ktorý je neustále online a neustále po ruke, pripravený doručiť aj odoslať všetky informácie a správy z vášho zápästia bez nutnosti vyťahovať a zapínať telefón. Jeho titánové puzdro je modulárne – pomocou jedného kliknutia je možné vymeniť remienok alebo jeho kovové úchyty a dať hodinkám úplne iný štýl. K dispozícii je mnoho farieb i rôzne materiály – guma, keramika, koža, titán, čierne PVD, ružové zlato aj diamanty. Navyše je možné si dokúpiť aj modul s automatickým strojčekom Cal.5, vymeniť ho za modul smartwatch a užívať si švajčiarsku hodinársku klasiku. Pre fajnšmekrov bol vyrobený aj modul s tourbillonom. Dámy určite potešia, že okrem klasickej pánskej veľkosti púzdra 45 mm je k dispozícii aj lady-veľkosť 41 mm. Connected sú tak zatiaľ jediné smartwatch šité na mieru priamo ženám.

Předchozí článekUž zajtra môžete byť hrdým majiteľom firmy. Ako? Zaobstarajte si ready-made spoločnosť
Další článekBohémski dandysti