Záhradný stan zastreší aj veľkú párty

0
536

Oslava výročia, svadba, promócie, krstiny, rodinné stretnutie, priateľská párty – to je len pár situácií, kedy sa hodí mať po ruke nožnicový stan. Ten sa nazýva aj párty stan, pretože je to ideálny pomocník práve na súkromné, ale aj firemné párty.

Akcie pod holým nebom sú vždy vabank. Nikdy neviete, či sa počasie podarí, alebo nie. Dážď a vietor nás jednoznačne zaženú do vnútra. Ale nepríjemným môže byť aj príliš ostré slniečko. Riešením je prístrešok. Kto by ale budoval drahý a pevný? Najlepšou voľbou sú mobilné prístrešky, presnejšie rozkladacie party stany. Ide o kvalitné nožnicové stany používané napríklad na rôznych firemných podujatiach. Sú osvedčené a dobre vypadajú. Naviac je vždy len na vás, či ich trochu neprizdobíte. Napríklad pri svadbe, oslave narodenín, alebo pri inej tematicky ladenej párty.

Nožnicové párty stany zvládnete postaviť aj v jednej osobe

Nebojte sa, že budete musieť mať k dispozícii veľkú rodinu či zástup známych, aby ste nožnicový stan postavili. Dokážete ho zložiť aj rozložiť v jednej osobe. Je to veľmi jednoduché a diely nie sú nijak ťažké. Nožnicový stan je dokonca v zloženej podobe veľmi skladným. Ak ho potrebujete prenášať a prevážať, nepotrebujete nosičov, ani žiadne veľké auto. Stan zabalíte do veľmi malého a dobre prenosného balíčka.

Keď sa niečo pokazí

Bojíte sa, či konštrukcia párty stanu niečo vydrží? Vydrží! A je jedno, či ho použijete ako záhradný stan, párty stan, reklamný či predajný stánok, firemný stánok na veľtrhy a výstavy, či iným spôsobom. Naviac, pokiaľ sa niečo pokazí, vo firme MUTTON, ktorá stany predáva, veľmi jednoducho kúpite aj potrebné náhradné diely. Takže nožnicové stany od MUTTON vydržia veľmi dlho.

Zadovážte si nožnicový stan aj do firmy

Už sme zmienili aj možnosť využitia nožnicových stanov firmami. Tie ich používajú pre firemné akcie na pôde firmy aj mimo ňu, na výstavách, veľtrhoch aj predajných či promo akciách. Stan je možné používať v niektorej zo zakúpených farieb, ale potlačiť sloganmi, logom, produktami a ďalšími identifikačnými znakmi firmy.

Předchozí článekNákladná preprava a jej riziká: Pre toto sa neoplatí šetriť na poistení
Další článekOdtah auta zo zahraničia