Máte radi vodu, wellness, tobogány…? Stavte na termálne kúpalisko Vadaš

0
725

Väčšina rodín, ktoré majú malé aj väčšie deti, ale aj množstvo mladých párov či skupín priateľov, sa v lete veľmi rado uberá na miesta, kde je možnosť osviežiť sa a dopriať si veľa radosti vo vode. K tomu sú stvorené kúpaliská s mnohými atrakciami pre malých aj veľkých. Jedno také, veľmi bohato vybavené a v modernom duchu zariadené, je termálne kúpalisko Vadaš.

Vydajte sa k slovensko-maďarským hraniciam

Termálne kúpalisko Vadaš nájdete blízko slovensko-maďarských hraníc. Jeho návštevníkov najviac láka atrakcia v podobe bazéna s umelým vlnobitím. Vykúpať sa môžete v celkom siedmich vonkajších bazénoch alebo dvoch krytých bazénoch. Pripravené sú aj dva tobogány a mnoho atrakcií, ktoré nadchnú predovšetkým rôzne staré deti.

Areál zahŕňa aj ubytovacie zariadenia, aby vám bolo ubytovanie Vadaš ľahko dostupné. Je tu dokonca aj jazero, kde môžete rybárčiť alebo si užiť vodné športy. Milovníci wellness tiež zajasajú. Od roku 2019 je tu wellness centrum, kde môžete načerpať novú energiu, s pohľadmi uprenými na baziliku v Ostrihome. Tu sa môžete tešiť na tri bazény s termálnou vodou, soľnú kabínu alebo zážitkovú sprchu so zvukovými a svetelnými prvkami. A aby toho nebolo málo, je tu aj Saunový svet, ktorý pozostáva z parnej, infra a fínskej sauny.

Ubytovanie v útulnej chate

Pokiaľ máte radi chaty a ich útulné prostredie, môžete sa ubytovať aj týmto spôsobom. V areáli kúpaliska nájdete napr. chatu Olympia, ktorá ponúka počas letnej sezóny ubytovanie pre 24 osôb. Je v nej celkom 6 štúdií s vlastnou kúpeľňou a sprchovacím kútom. Má veľmi dobré hodnotenie a je cenovo dostupná.

Ďalšou možnosťou je chata Kaktus, Amarin a ďalšie. Stačí si len vybrať voľný termín a užiť si množstvo vodných radovánok. V termálnom kúpalisku Vadaš sa vám bude určite páčiť.

Předchozí článekJaspisu dala meno aj obľubu jeho typická štruktúra
Další článek Kanálové klimatizácie pre fitness kluby