Máte doma málo miesta? Kúpte si umelý vianočný stromček v malom rozmere, ktorý bude aj tak kúzelný

0
482

Je celkom bežné, že ľudia nemajú doma miesto nazvyš. Akonáhle sa blížia Vianoce, mnohí sledujú, čo im doma pribudlo, že je miesta na vianočný stromček zase menej. Niekomu sa narodili deti, a tak strom nemôže byť tam, kde býval, niekto sa presťahoval do menšieho, pretože priestranný dom či byt nemohol z ekonomického hľadiska „utiahnuť“. Ak už potrebujete malý vianočný stromček z akéhokoľvek dôvodu, vyberte si z bohatej ponuky na svetstromcekov.sk.

Stromčeky pre každého zákazníka

Ponuka e-shopu svetstromcekov.sk je skutočne obrovská. Môžete si kúpiť napr. umelý vianočný stromček 120 cm, ktorý by vám mohol výškovo vyhovovať. Čo tak umelý vianočný stromček borovica biela vysoká 120 cm? Práve takýto stromček teraz môžete v tomto e-shope kúpiť so zľavou 870 Kč z pôvodnej ceny.

Borovica patrí k veľmi vyhľadávaným stromčekom a spomínaný umelý model je vďaka svojej bielej farbe sviatočný a pekný aj bez vianočných ozdôb. Či už ho nazdobíte striebornými, zlatými, červenými, alebo napríklad modrými bankami, všetky farby k nemu dokonale ladia.

Malé stromčeky môžete kúpiť aj v kategórii 60 – 110 cm. Aj keď chcete mať vianočný stromček na stolíku, alebo napríklad komode, tieto výškové kritériá vám to umožnia.

Ďalšou možnosťou je umelý vianočný stromček 150 cm, ktorý môžu mnohí z nás tiež ešte považovať za menší typ, potom už nasledujú stromčeky vyššie.

Stromčeky úzke aj v kvetináči

Ďalšou možnosťou, ako vyberať vianočný stromček do menších priestorov, je nahliadnuť do kategórie úzkych stromčekov. Predsa len na šírke záleží, či už bude stáť stromček na zemi, alebo niekde inde. Tiež stromčeky v kvetináči sú kategóriou, v ktorej nájdete vzrastovo malé stromčeky. Pritom sú doslova kúzelné, nepotrebujú stojan a môžete ich nazdobiť aj s kvetináčom.

Pozrite sa na svetstromcekov.sk a vyberte si stromček, ktorý vám vaše priestory dovoľujú. Určite tu nájdete ten správny a krásny vianočný strom.

Předchozí článekStmieva sa čím ďalej skôr. Máte pripravené vhodné svetlá do auta?
Další článekVeterná energia na Slovensku zaostáva. Chýba nám more