Hľadáte originálny vianočný darček? Venujte Voyo darčekový poukaz

0
574

Väčšina z nás má doma televízor. Chceme sledovať aktuality z domova i zo sveta, kriminálne alebo odpočinkové, humorné seriály, tiež sa radi pozrieme na kvalitný film, či už sa jedná o hollywoodsky trhák alebo originálny titul. Ak máte doma niekoho, kto večer alebo počas mrazivého víkendu zasadne k televízii a relaxuje, venovať mu môžete Voyo darčekový poukaz od Givery. Vďaka nemu je možné pustiť si množstvo filmov aj seriálov – slávnych aj originálnych, a to hneď na dvoch zariadeniach súčasne, bez reklám a skôr, ako v televízii.

Voyo kupón a bohatý výber žánrov, ktoré môžete sledovať

Voyo kupón sa užívateľom páči z mnohých dôvodov. S jeho prispením je možné sledovať obľúbený televízny program s predstihom. V knižnici Voyo sú stovky filmov a seriálov, vyberie si tak skutočne každý. Prémiový obsah ponúka nielen exkluzívne tituly, ale aj športové prenosy alebo živé televízne vysielanie staníc skupiny Markíza.

Už žiadne reklamy

Reklamu nikto z nás nemá rád. Prichádza vždy vo chvíli, keď je film zaujímavý, napínavý, často nám pripadá, že je ich príliš. To sa vám s Voyo poukazom nestane. Skvelá zábava vás čaká úplne bez reklám. To, čo máte radi, uvidíte za kratší čas v porovnaní s klasickou televíznou stanicou.

Kde sa môžete pozerať?

Vybrať si môžete akékoľvek dnes bežne používané zariadenie v domácnostiach aj kdekoľvek inde. Pustiť Voyo sa dá cez televízor, počítač, tablet aj telefón. Niekto sa môže pozerať na televíziu v obývačke, niekto na iné zariadenie v spálni, detskej izbe alebo napríklad v kúpeľni, keď si bude dávať vaňu.

Ďalšie prednosti Voyo kupónu

S kupónom budete môcť používať Voyo aj bez platobnej karty, čo je pohodlnějšie a bezpečnejšie ako platba kartou. Doručenie je možné ihneď. Givery.sk je oficiálnym predajcom, dá sa platiť aj klasickým bankovým prevodom.

Viac informácií nájdete na Givery.sk.

Předchozí článekZateplenie garáže pomocou PUR panelov
Další článekAko vybrať kvalitný nôž? Toto sú naše odporúčania!