Elegancia v pánskej kúpeľni: Čierne prvky v kúpeľni!

0
451

Kúpeľňa patrí medzi najdôležitejšie priestory v domácnosti. Ide o miesto, kde si môžeme oddýchnuť, zrelaxovať, začať, či ukončiť náročný deň. Preto je nesmierne dôležité vytvoriť priestor, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám a zároveň do istej miery odrážať aj váš osobitný štýl.

Preferujete moderný vzhľad? V tom prípade môže byť pánska ladená kúpeľňa s prevládajúcimi prvkami betónu, kovu a čiernej farby pre vás to pravé riešenie. Jedným z hlavných prvkov takejto kúpeľne je použitie betónu. Ide o materiál, ktorý dokáže priniesť priestoru industriálny vzhľad. Môže byť preto použitý na stenách, podlahe, prípadne na vani. Výhodou je, že ide o skutočne odolný a trvanlivý materiál. Preto je betón ideálny aj do kúpeľne, kde je bežné každodenné používanie.

Čierna farba ako skvelé riešenie!

Výborným riešením je čierna elegancia v kúpeľni. Ide totiž o dôležitý prvok, ktorý dokáže ovplyvniť celý dizajn. Objaviť sa môže na rôznych povrchoch, prípadne doplnkoch. Okrem vaňovej a vodovodnej batérie môžu byť čierne napríklad aj rámy sprchového kúta, držiaky na uterák, prípadne iné prvky a detaily. Okrem iného, čierna farba dokáže dodať každej kúpeľni štýlový a mimoriadne elegantný dojem, prípadne vytvoriť kontrast k ostatným prvkom.

Kovové prvky

Medzi ďalšie významné prvky patria aj kovové prvky, ktoré v takomto štýle kúpeľní dokážu dokonale vyniknúť. Použiť sa dajú na rôznych miestach, ako napríklad rámoch sprchového kúta, držiakoch na uterák alebo hlavovej sprche. Kovové prvky dokážu dodať celému priestoru mimoriadne moderný a zároveň aj elegantný vzhľad. Vyrobené môžu byť napríklad z nerezovej ocele, matného čierneho kovu alebo inej metalickej farby. Kontrast kovových prvkov s betónom a inými čiernymi prvkami vytvára skutočne zaujímavý vizuálny efekt.

Sprchový kút alebo vaňa!

To, či si do kúpeľne vyberiete sprchový kút alebo vaňu, záleží predovšetkým od vašich vlastných preferencií. Chýbať by vám však rozhodne nemala vaňová batéria. Taktiež nezabúdajte ani na sprchové hlavice, ktoré vám zabezpečia komfort pri sprchovaní. Čierna farba takýchto prvkov tiež dokáže prispieť k celkovému dizajnu a zlepšiť tak aj vzhľad celej miestnosti.

Výborným riešením je aj čierna sprcha, ktorá bude vytvárať skutočne modernú a inovatívnu atmosféru v celej kúpeľni. Existuje tiež niekoľko prevedení a motívov, z ktorých si môžete vybrať.

Osvetlenie do kúpeľne

Pri výbere prvkov a dekorácií by ste mali dodržiavať najmä minimalistický prístup. Svetlé a geometrické tvary môžu prispievať k modernému a elegantnému vzhľadu kúpeľne. Ak chcete niečo extra, neváhajte zvoliť zrkadlo, ktoré má v sebe integrované LED osvetlenie. Výborným riešením sú aj dekoračné kamene. 

Předchozí článekAko vybrať elektrocentrálu
Další článekUšetrite na dovolenke vďaka cashbacku Plná Peňaženka!