Chcete jazdiť automobilom, ktorý prekoná vaše očakávania? Kúpte si Kiu XCeed

0
260

Určite ste si všimli, koľko okolo nás jazdí automobilov značky Kia. Nemusíte ich ale len tak sledovať na parkovisku či ulici. Pozrieť sa na ne môžete prísť k autorizovanému predajcovi a napríklad si rezervovať jazdu v modeli, ktorý vás zaujme. Mnoho záujemcov chodí k predajcom Kia opakovane, aby si starostlivo „preštudovali“ jednotlivé vozidlá a rozhodli sa, ktoré je pre nich najzaujímavejšie.

Nová Kia XCeed

U predjacov Kia určite neprehliadnite novú Kia XCeed. Ponúka dokonalý dizajn, ktorý zaujme na prvý pohľad. Za zmienku stojí určite pútavé a nápadné vylepšenie v podobe LED svetiel, špecializovaná mriežka, spodné nasávanie vzduchu v športovom štýle alebo pozmenený nárazník.

Úžasný vzhľad crossoveru vytvára výrazne tmavé matné chromové vložky a nový vzhľad DT-line diskov kolies z ľahkých zliatin vo veľkosti 18″. K dokonalosti určite pomáha aj športový výfuk a nový difúzor s leslou čiernou doskou.

K dokonalej športovej jazde, ktorú si užijete všetkými zmyslami, pomáha aj interiér, ktorý je štýlový a komfortný. Lesklý čierny panel s preraďovaním PRND dodáva vozidlu viac odvahy. Cool je aj nové spätné zrkadlo s tenkou obrubou. Aj ovládacie štítky su po novom navrhnuté tak, že vám bude technická funkcia úplne na dosah ruky.

Vďaka tomu, že budete za volantom vo vyššej pozícii, budete mať výborný výhľad na všetko, čo sa okolo vás deje.

Kia XCeed a viac osôb na palube

Interiér je narhnutý aj s ohľadom na ďalších spolujazdcov aby mali dostatok priestoru a komfortu. Budete prekvapení, koľko miesta má Kia XCeed pre nohy aj hlavu.

A za koľko je možné získať crossover Kia XCeed? Už od 299 EUR mesačne.

Pozrite sa na webové stránky autobecchi.sk a model Kia XCeed. Ak vás model zaujme, neváhajte a kontaktujte zamestnancov firmy, aby vám poskytli viac informácii, alebo vám ponúkli rovno čas, kedy by ste sa mohli ísť povoziť.

Předchozí článekNepríjemné bolesti nôh
Další článekAko vybrať správneho partnera pre štruktúrovanú kabeláž pre vaše podnikanie