3D vianočný stromček je ako živý. Investície do neho sa vám rýchlo vrátia

0
403

Tiež ste boli zvyknutí mať rok čo rok živý stromček, ale jeho cena sa vám stále menej páči? Pokiaľ vás od umelého stromčeka odrádza jeho vzhľad, teda to, že je na prvý pohľad zrejmé, že nie je živý, môžete si kúpiť 3D vianočný stromček, ktorý je vďaka modernej technológii jeho výroby veľmi podobný tomu skutočnému. Ešte vyspelejšou možnosťou je potom FULL 3D vianočný stromček. Stačí pozrieť sa na svetstromcekov.sk a vybrať si.

Smrek, borovica aj jedľa ako 3D stromček

Je skvelé, že si môžete 3D stromček zvoliť v niekoľkých prevedeniach, a to nielen čo sa veľkosti týka, jeho klasickej alebo zasneženej podoby, ale aj v rozdielnych drevinách. Máte radi smrek? Alebo radšej volíte borovicu či jedľu? Všetky varianty na webových stránkach svetstromcekov.sk majú.

Za 200 EUR – 300 EUR už zoženiete nádherný 3D vianočný stromček, na ktorý budete pyšní. Aj keď ide o vyššiu počiatočnú investíciu, o pár rokov sa vám vráti. Keď si vezmete, že živý stromček vás vyjde aj na 80 EUR a viac, pripočítate náklady na benzín, aby ste ho dopravili domov, čas strávený jeho zháňaním, za tri roky máte investíciu „doma“. Taký umelý stromček vám vydrží slúžiť mnoho rokov. Je kvalitný, stálofarebný a skladný.

Vianočná výzdoba v mnohých podobách

Na svetstromcekov.sk kúpite aj ďalšiu vianočnú výzdobu. Páči sa vám vianočná girlanda 3D, alebo umelý vianočný veniec na dvere či stôl? Tu si môžete kúpiť aj podložky pod vianočný stromček, stojany na vianočný stromček, LED osvetlenie a ďalšie.

Čo sa týka stromčekov, okrem 3D modelov je v ponuke aj lacnejší variant klasických umelých stromčekov, stromčekov v kvetináči, zasnežených vianočných stromčekov, stromčekov s LED osvetlením, extra vysokých alebo extra širokých stromčekov, ale aj malých alebo úzkych stromčekov, ak riešite nedostatok miesta.

Využite predvianočné zľavy a kúpte si vianočný umelý stromček už teraz. S kvalitou, cenou aj prístupom obchodu budete určite spokojní.

Předchozí článekAko vybrať kvalitný nôž? Toto sú naše odporúčania!
Další článekNietzsche a nacizmus